🚚 משלוח חינם בכל הזמנה

מדיניות פרטיות

אנו באתר בייבי דילס דואגים לפרטיות שלך!

באתר ישנו תהליך הרשמה קצר ופשוט שמו תידרשו לרשום את פרטיכם האישיים.
אנו נשתמש בפרטייך האישיים לצורך שימוש עיבוד ההזמנה בלבד ולא נעבירם בשום אופן לצד שלישי , מלבד חברת האשראי/פייפל וספק/י המוצרי/ים!
הנהלת האתר מפעילה שירות “נטישת עגלה” , אשר נועד להזכיר לכם להשלים את הקנייה , במידה והוספת מוצרים לסל ורשמת את הפרטים האישיים אך לבסוף לא השלמתם את הקנייה. במקרה של בעיות/תקלות באתר שבגללם לא השלמתם את הקנייה נשמח לדעת בעמוד הצור קשר.
במידה ונרשמתם לניוזלייטר שלנו , לצורך היחשפות לתכנינו ולמוצרים חדשים שעולים/קבלת קופון , אנו רשאים לשלוח אליך מיילים פרסומים. אם ברצונך להפסיק לקבל מיילים מאתנו , תוכלו להסיר את המעקב בקישור אשר נמצא בתחת ההודעה המייל.
במקרה בו החברה תמצא את פעולותיך מפרות את תנאי השימוש באתר , או שפעולותייך חשודות/מיועדות לביצוע תרמית כלשהי, החברה תהיה רשאית למסור מידע אישי אודותייך לצד שלישי. כמו כן במידה והחברה תידרש לכך על פי צו שיפוטי , החברה תפעל בהתאם להוראת החוק.
כל משתמש יודע ומבין כי האתר משתמש ב”עוגיות” (Cookies) – העוגיות אוספות נתונים סטטיסטיים אודות השימוש של המשתמשים, לצורכי אבטחת מידע והתאמת האתר באופן אישי למשתמש.
קבצי העוגוית הם קבצים זעירים בעל מזהה ייחודי אשר קיימים בכל עמוד אינטרנט באתר, אשר אוספים מידע אישי ודמוגרפי על המשתמשים כגון מין,גיל,תחומי עניין וכו’.
סביר שמודעות שתראו באתרי צד ג’ יהיו באמצעות ה-Cookies שנאספו מהאתר.
במידה וברצונכם לבטל את העוגיות תוכלו לבטל אותם בהגדרות הדפדפן שלכם, וניתן למחוק אותו בכל רגע מהמחשב שלכם.
קחו בחשבון שנטרול העוגיות ייגרמו לכך שחלק משירותי האתר אינם יעבדו כראוי.

למדיניות הפרטיות המלאה כנסו לתקנון האתר כאן

דילוג לתוכן